0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Момени Цветни Површина Килими, Сива

Момени Цветни Површина Килими, Сива

DEN 907.52
Залиха

Пристапност

Внесете поле со диви цвеќиња веднаш во вашата дневна соба со овој уникатен килим. Прскано со лалиња, тигарски лилјани, маргаритки и темјанушки, тоа е изјава што ќе работи убаво на покриен трем или во просторија на која и треба малку дополнителен живот, како оставата, чајната кујна. Едноставен раб убаво го завршува секој крај. Внатрешен Килим. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : Полиестер, Памук и Јута. Низок Куп 0.2".

Параметри на производот

Слична стока