0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Насловна Основи Доломит Мејсон Тегла Бања Додаток Во Собата

Насловна Основи Доломит Мејсон Тегла Бања Додаток Во Собата

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Дозволете обична топлина во стилот на викендица во вашата бања со Домашните Основи 4 Парче Доломит Мејсон Тегла Додаток За Бања. Овој сет ви обезбедува четири соодветни парчиња, секое направено од издржлив, мазен доломит. Вклучени се гимнастичар, држач за четки за заби и диспензер за лосион/течен сапун, секој обликуван за да личи на класична Тегла со ѕидарски топки. Вклучено е и соодветно сапунско јадење. Полирана хромирана млазница го облекува диспензерот. Усогласете го комплетот со вашата бања со избирање од достапните опции за боја.Димензионстамблер : 2.75 дијам. х 4.07 Ч во.Држач за четка за заби : 3 дијамант. х 4.75 Ч во.Лосион Диспензерот : 3 дијамант. x 8 H во.Сапун Сад : 4 L x 5 W x 1h во. 4 парче додаток во собата. Изречена од дебел доломит. Вашиот избор на достапна боја. Лиен мејсон-тегла дизајн. Полиран хром лосион шпигот. Обичен изглед на земјата.

Параметри на производот

Слична стока