0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хестингс Аф-Ер Елемент

Хестингс Аф-Ер Елемент

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Воздушен Елемент од хестингс. Чистиот воздух е клучен за перформансите на вашиот мотор, затоа не верувајте во ниту еден филтер. Хестингс филтрите се тестираат според процедурите За тестирање Sae J726, каде што ги исполнуваат или надминуваат строгите барања на производителите на мотори и опрема. ХЕСТИНГС АФ1022-Воздушен Елемент.

Параметри на производот

Слична стока