0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сет за меурчиња за меурчиња за девојчиња

Сет за меурчиња за меурчиња за девојчиња

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Вашето малечко ќе изгледа симпатично како копче во облеката со 2 парчиња на оваа девојка поставена од избледена слава. И фустанот и соодветниот пар хеланки се вклучени во овој совршено координиран сет на облека. Фустанот има сеопфатен печатење и прицврстена прегратка со детали за вратоврска. На хеланките имаат неволја покриени со еластична лента за половината и детали од долниот дел од чипка во близина на манжетната. Овој сет на облека е достапен во разновидни бои и отпечатоци и е одличен за враќање на училиште, забави и други прилики кои се движат од обичен до облечен. Избрана слава на девојчињата за меурчиња за меурчиња : сет на фустани : 60% памук, 40% полиестер. Леглави : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Фустан и хеланки. Сет на облека со 2 парчиња. Фустан : 2ферен слоевит дизајн. Прицврстена сечење со краток ракав на горниот дел. Детали за предната вратоврска. Сеопфатен фустан за печатење. Деколте за лажичка. Леглави : покриена еластична лента за половината. Детали од чипка во близина на манжетни за нозе. Стил на тексас. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не силувајте суво ниско, ниско железо на обратно.

Параметри на производот

Слична стока