0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Крег Рамки Современи Бразилски Орев Рамка За Слика, Во собата на 4

Крег Рамки Современи Бразилски Орев Рамка За Слика, Во собата на 4

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Една од најпопуларните, разноврсни и економични серии на рамки за слики стана главен производ за многу клиенти. Современиот профил е квадрат со малку конвексна површина. Ова обликување се одликува со јадро ОД МДФ со мазна ламинатна обвивка од бразилски орев. Карактерот на оваа современа рамка одржува стил на истакната едноставност. Крег Рамки Современи Бразилски Орев Рамка За Слика, Во собата на 4 : рамка материјал : мдф композитни. Рамка заврши : ламинат заврши. Боја на рамка : бразилски орев. Компоненти : акрилик, картон поддржувач со жица виси комплет. Избраната големина треба да биде еднаква на големината на фотографијата/печатењето/постерот што се врамува.

Параметри на производот

Слична стока