0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кардоне 11-Кочница Мајстор Цилиндар Одговара изберете: 2007 - ХЈУНДАИ ВЕРАКРУЗ

Кардоне 11-Кочница Мајстор Цилиндар Одговара изберете: 2007 - ХЈУНДАИ ВЕРАКРУЗ

DEN 994.72
Залиха

Пристапност

Мајстор ЦИЛИНДАР Кардон Преработените Главни Цилиндри се реинженерираат, градат и тестираат за да одговараат на перформансите На О.е. Секоја единица има нови, о. е.-квалитетни заптивки и чаши за да се обезбеди без истекување, долготрајни перформанси. Главните цилиндри од леано железо се третираат со врвна заштитна обвивка за да се минимизира ' рѓата и да се продолжи животниот век на производот. Сите единици се 100% компјутерски тестирани за да обезбедат совршено вклопување и функција. Реконструиран Главен Цилиндар. Одговара Изберете : 2007-2012 ХЈУНДАИ ВЕРАКРУЗ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока