0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кенет Кол Машки Кожен Часовник КЦ5165

Кенет Кол Машки Кожен Часовник КЦ5165

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

KC5165 е неверојатен и популарен од кенет Кол - задолжителен производ. Специјална излезна цена за ограничено време-не пропуштајте ја оваа неверојатна зделка! Случај од нерѓосувачки челик. Кожен ремен. Сино бирање. Кварц движење. Отпорен на вода 30 метри.

Параметри на производот

Слична стока