0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Делта Касиди Ѕид Монтирани Када Филер, Хром

Делта Касиди Ѕид Монтирани Када Филер, Хром

DEN 14435.20
Залиха

Пристапност

Завршете ја бањата со прекрасно дизајнирана тапа За монтирање на ѕид На делта римска када, прецизно изработена за да ги свртите главите и да го подобрите вашето искуство. Хром брзо стана една од најпопуларните завршетоци во стиловите на dé ® cor во бањата благодарение на неговиот неверојатен сјај и вродената разноврсност. Во комбинација со остри линии и светли белци, создава смел, модерен контраст, но работи подеднакво добро со гроздобер стилови и традиционални простори за да пренесе навестување на носталгија. Можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека делта славините се поддржани од Нашата Доживотна Ограничена Гаранција. Карактеристики : Само комплет За Украсување, мора да купите груб - Во R3500-WL одделно за да ја завршите единицата. Бродови со координативни рачки за брза и лесна инсталација. АДА Во согласност. 3-дупка 8-16 " инсталација. Цврсти 12 во. долгиот излив. Тапа И Заврши Доживотна Ограничена Гаранција. Спецификации : Рачка : Рачка Со Две Рачки. Тип на вентил : керамички вентил. Дупки за Инсталација : 3-дупка 8-16" инсталација. Вкупна Длабочина : 11.5". Вкупна Ширина : 15.75". Вкупна Висина : 3.5".

Параметри на производот

Слична стока