0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дете Бебе Момчиња Девојчиња Плетена Џемпер Јакна Со Долги Ракави Еднобојни Слатки Уши Од Мечка Плетени Врвови Со Качулкаops Зима Задебелено Топло Копче Кардиган Па?

Дете Бебе Момчиња Девојчиња Плетена Џемпер Јакна Со Долги Ракави Еднобојни Слатки Уши Од Мечка Плетени Врвови Со Качулкаops

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за шоу за бебиња gifts.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Јакна Целосно Обложена Качулка Детска Јакна, Топлина, Предни Џебови, Полн Патент Детско Палто - За Патување И Дневни Деца Ватиран Пуфер Палто Обложена Парка Јакна Јака Од Вештачко Крзно Качулка Што Се Одвојува Нова Зимска Мода Девојки Девојки Зимска Пуфер Јакна Обложена Со Долг Капут Со Крзнена Хауба Девојки Официјално Лиценцирана Маст Розова Дама Јакна Фенси Фустан Костим Надолу Палто Деца Качулка пуфер Патент Јакна Зимска Надворешна Облека Облека. Деца Девојки Јакни Тексас Стил Трендовски Моден Авион Црни Фармерки Јакна Стилски Палта Возраст 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Години Девојки Отпорни На Туширање Рециклирана Пакувана Јакна Со Долги Ракави Плетена Болеро Кардиган Фустан За Кревање Раменици Копче Исечена Џемпер Јакна Цвет Девојки Фустан Покријте Ја Парк Јакна Деца Обложени Со Вештачко Крзно Трим Палто Со Качулка Надворешна Облека За Везење Тексас Јакна. Искрено посакувам дека ќе имате прекрасно искуство со нас!Материјал : должина На Најлонскиот Ракав : Долги Ракавглавна Боја : Како Што Покажува Сликата : Слаткомоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Секојдневниот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Момчиња Зимско Палто Јакна Со Качулка За Мали Деца Лесен Ветроупорен Пуфер Палто Со Патенти Топли Јакни Со Два Џебови Модна Шема Водоотпорна Зимска Облека 2-3 Години Маскирана Модна Лисица Јакна Универзитетски Палто Во Бејзбол Стил Долги Ракави Нова Секојдневна Мода За Унисекс Деца Девојчиња Нова Јакна Деца Стилски Поместен Пуфер Меур Јака Од Вештачко Крзно Ватиран Топол Дебел Капут Јакни Шерпа Палто Руно Шерпа Јакна Волна Девојки Дизајнер Теди Јакна Шерпа Мода Надворешна Облека Палта.Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за децата.

Параметри на производот

Слична стока