0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мникс Децата Во Бања Си Играат Со Синџирот На Вода Малку Играат Вода Спреј Бебешка Играчка

Мникс Децата Во Бања Си Играат Со Синџирот На Вода Малку Играат Вода Спреј Бебешка Играчка

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Децата Во Бања Си Играат Со Воден Синџир Мала Игра Спреј За Вода Бебешка Играчка 3 парчиња карактеристики : БЕЗБЕДЕН материјал СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ се направени од безбеден материјал, така што децата можат лесно да си играат и да гризат замрзнатата текстура е деликатна на т-вучот, а аглите се тркалезни и мазни до т-ухот, кој се грижи за нежните раце на бебето опашката што се ниша нагоре и надолу го врти часовникот, а опашката на малиот кит може да се ниша нагоре и надолу, живописно да ги слика часовничките сопирачки водата За Пливање Во Вода, А Стрелките на Часовникот Го Врти часовникот, а малиот кит Може да ПЛИВА во водаможе да ги израдува децата, е играчка која го придружува Растот на детитепакување листа : 3х мала кит играчка исто така, ви дава можност да изградите поблиски односи со другите и да создадете среќна атмосфера. Децата вежбаат координација рака-око, негуваат креативност, ја подобруваат интелигенцијата и го подобруваат изразувањето. алатки за учење. Има светли, живописни бои. Создадете обрасци, форми, зголемете го вниманието. Завршувањето загатки со семејството или пријателите не само што може да вежба логика и сензорна координација. Дизајниран за деца (над 3 години), мали деца и деца од предучилишна возраст.

Параметри на производот

Слична стока