0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Google Nest Центар Паметен Домашен Дисплеј-Wiz Паметен WI-Fi Поврзан LED СИЈАЛИЦА-Јаглен

Google Nest Центар Паметен Домашен Дисплеј-Wiz Паметен WI-Fi Поврзан LED СИЈАЛИЦА-Јаглен

DEN 959.68
Залиха

Пристапност

По завршувањето на прегледот, може да биде потребна платена претплата. Убаво е дизајниран. Гугл асистент бара Сметка На Гугл. 5 Куќиштето се состои од ткаенина, куќиште, стапало и неколку помали делови. Уживајте во практичноста на безжичното затемнување без потреба да инсталирате прекинувач за затемнување. Може да бидат потребни 2 услуги За Претплата. 4 Сензорот За Спиење е достапен за [бесплатен] преглед до следната година. Нема потреба од повторно поврзување, електричар или инсталација.

Параметри на производот

Слична стока