0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шалимар Спреј За Тоалетна Вода За Жени Од Герлен, Унца

Шалимар Спреј За Тоалетна Вода За Жени Од Герлен, Унца

DEN 479.68
Залиха

Пристапност

Герлен Шалимар Спреј За Испарување На Тоалетна Вода Е иконски мирис ја опфаќа суштината на женственоста и софистицираноста, почит кон вечната привлечност на легендарниот Шалимар. Со секој шприц, воздухот е збогатен со хармонична мешавина од ноти од цитрус, раскошни цветови и топла прегратка од ванила и егзотични зачини. Шалимарската Тоалетна Вода ја слави рамнотежата помеѓу силата и деликатесот, создавајќи арома која е волшебна и префинета. Претставен во спреј за испарување, мирисот му оддава почит на наследството на брендот додека го прифаќа модерниот луксуз. Подигнете го вашиот личен стил Со Герлен Шалимар Спреј За Испарување На Тоалетна Вода-мирис што одекнува со минатото и ја опфаќа иднината, оставајќи трајна трага на убавина и елеганција каде и да одите. Цитрусна И Цветна Хармонија : мирисот се одвива со хармонична интеракција на цитрусни ноти и раскошни цветови, создавајќи волшебен букет кој деликатно се задржува на кожата. Инфузија од Ванила и Зачини : привлечноста на шалимар доаѓа од топлата прегратка на ванила и егзотични зачини, кои додаваат богата и сензуална длабочина на мирисот. Сензуална Резонанца : Тоалетната Вода отелотворува совршена рамнотежа помеѓу сензуалноста и софистицираноста, оставајќи сензуална резонанца што ги плени сетилата. Класичен Спреј За Испарување : Претставен Во класично шише со спреј за испарување, овој мирис го доловува духот на наследството На Герлен додека прифаќа допир на модерна елеганција. Вечна Елеганција : Герлен Шалимар Спреј За Испарување На Тоалетна Вода ја олицетворува вечната елеганција, што го прави волшебен избор за оние кои бараат мирис што ги надминува времето и трендовите.

Параметри на производот

Слична стока