0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Oumilen 0. LTR чисто шише со блендер

Oumilen 0. LTR чисто шише со блендер

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Моќен, купете го за да заштедите време - брзо измешајте пијалоци без збивање. Само додавајќи ја потребната течност, притиснете го копчето за напојување на моторот за да креирате вител, додадете го прав, а потоа почекајте 10-30 секунди. Ги меша сите ваши тресења во прав - работи одлично со додатоци пред вежбање и вежбање во прав, креатин, протеини, па дури и огноотпорно кафе, протеински тресења, кафе, топло какао, млеко во прав. Полнење, литиум батеријата трае долго време - вител Шакер доаѓа со USB линија за полнење што ви заштедува цена и нема проблеми со менување на батериите. Додадете вител шејкер во вашата торба за теретани денес! Издржлив, БПА без елегантен, не'рѓосувачки челик и висококвалитетен материјал без храна БПА ви даваат стил и мир на умот. Преносен - неговиот голем капацитет од 600 мл ве тера да земате пијалоци каде и да сакате кога кревате, пешачење, трчање, возење велосипед, возење или патување. Oumilen 0,6 ltr Clear Blender шише : Пополнете го шејкерот на вител со потребната течност . Додадете протеини или други додатоци во прав и затворете го капакот . Притиснете го копчето за напојување за да го активирате вител. Исклучете се по 10-30 секунди и уживајте во вашиот енергетски пијалок . лесен за чистење. Ставете вода и детергент во чашата, а потоа вител . кауција . Одделете го основниот мотор при чистење. Избегнување на оштетување на водата на основната батерија на моторот . За целосно чистење, едноставно одвртете го отстранливиот мотор на дното на производот . Овој производ е наменет само за додатоци на мешавина од прав, не може да меша мраз или овошје.

Параметри на производот

Слична стока