0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Службени ајкули на „Ступел индустрии“ велејќи текст поморска сина позадина 17, дизајн на Стехани Дикс

Службени ајкули на „Ступел индустрии“ велејќи текст поморска сина позадина 17, дизајн на Стехани Дикс

DEN 719.84
Залиха

Пристапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : симбол; Ајкулите се мојот омилен, морски живот. Дизајн од Стефани Дикс.

Параметри на производот

Слична стока