0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Panasonic® Rp-ht Ht Лесни Слушалки Со Xbs

Panasonic® Rp-ht Ht Лесни Слушалки Со Xbs

DEN 207.20
Залиха

Пристапност

HT21 Лесните Слушалки СО XBS имаат дизајн на отворено и удобна лента за глава. СИСТЕМОТ XBS bass обезбедува одличен звук. Овие лесни слушалки тежат 1,2 мл без кабел. Дизајн на отворено. Широка лента за глава. Перница од пена за дополнителна удобност. Неодимиумски магнет. XBS (R) Дополнителен Бас Систем. 30мм возач. Имп : 16охм. Freq resp : 16 Hz-22k Hz.

Параметри на производот

Слична стока