0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сребрена, ' Рѓа-Олеум Американски Акценти Ултра Капак Металик Спреј Боја-оз

Сребрена, ' Рѓа-Олеум Американски Акценти Ултра Капак Металик Спреј Боја-оз

DEN 159.52
Залиха

Пристапност

Сребрена, ' Рѓа-Олеум Американски Акценти 2x Ултра Капак Метална Боја За Прскање -327910, 11 мл : Обезбедува врвна покриеност што ви овозможува да ги завршите вашите проекти за помалку време. Напредната Технологија За Покривање обезбедува крајна моќ на криење во едно поминување и нуди долготрајна заштита и издржливост. Бојата брзо се суши и може да се користи и во внатрешни и во надворешни средини на дрво, метал, пластика и многу повеќе. Специјално дизајнираниот врв за прскање за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за тешко достапни области. Внатрешна / надворешна употреба на дрво, метал, пластика и многу повеќе. Напредната Технологија За Покривање обезбедува двојно поголема покриеност во едно поминување што овозможува да се завршат проектите за боја за прскање за помалку време. Бојата се суши на допир за 20 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. Формулата базирана на масло е Боја и Прајмер во 1 и обезбедува заштита, издржливост и покрива до 12 квадратни метри. фт. Металната завршница создава сјаен, рефлективен изглед. Специјалното капаче го елиминира заморот на прстите и нуди 360 степени, технологија за прскање со кој било агол.

Параметри на производот

Слична стока