0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Инктастичен Тукан Со Хавајски Цвеќиња Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Тукан Со Хавајски Цвеќиња Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Залиха

Пристапност

Тукан Со Хавајски Цвеќиња Маица за Мали Деца се шарен начин да ја покажете вашата омилена птица и да уживате во забавата на сонце ова лето! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Toucan Со Хавајски Цвеќиња Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Mauve 4 T. маици Со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. летен одмор со животни од птици што го сакам доаѓа подарок дете од предучилишна возраст детска облека облека.

Параметри на производот

Слична стока