0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Г-Дин Кејт Дафне Тапациран Кревет Со Глава И Модерна Рамка На Платформата, Полн, Темно Сив Лен

Г-Дин Кејт Дафне Тапациран Кревет Со Глава И Модерна Рамка На Платформата, Полн, Темно Сив Лен

DEN 3423.68
Залиха

Пристапност

Со својот богато нијансиран тапацир со мек допир, детална вертикална тафтувана глава со канали и метални ногарки со месинг, дафне ја поставува сцената за незаборавно искуство во дизајнот. Затоа, почнете да попрскувате дел од таа самовилска прашина! Не сте сигурни како да го дефинирате вашиот стил? Земете Го Г - Дин Кејт " Која Е Мојатаesетика?"Квиз! Г-Дин Кејт Дафне Тапациран Кревет со Глава И Модерна Рамка На Платформата, Полн, Темно Сив ленен модерен дизајн Од Средината на векот исполнува гроздобер луксуз за да создаде луксузно парче спална соба. Нето тежина : 68,5 килограми.

Параметри на производот

Слична стока