0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Начин да ја прославите пролетта налепница за фолија

Начин да ја прославите пролетта налепница за фолија

DEN 239.84
Залиха

Пристапност

Направете ги вашите велигденски свечености да се појават со одредена помош од нашиот пат да ги прославиме Велигденските врежани пролетни налепници на фолија. Без разлика дали сè уште ја правите вашата најдобра Велигденска корпа или ставате заедно страница во вашиот бележник на годинешните велигденски спомени, овој пакет на забавни налепници е само водечка рака што ви треба. Овие налепници го имаат она што е потребно за да се стават завршните допири на кој било од вашите велигденски проекти. Можете лесно да ги активирате торбите со добра, преполни со слатки, да додадете малку боја на картички и многу повеќе. Подгответе се за баражот на комплименти што ќе ги добиете на вашите велигденски занаети оваа година кога ќе ги украсите со нашиот пат да ги прославите Велигденските врежани пролетни налепници на фолија. "Начин да се слави пролетта на фолијата EMB STK : • Совршен начин да додадете забавна боја на велигденските занаети • Одлично за белење книги, облекување торби за третман и повеќе • Прави одличен додаток на велигденска корпа • Треперните налепници на фолија имаат слики од цвеќиња и Пилиња кои се штиклираат од разнобојни велигденски јајца “.

Параметри на производот

Слична стока