0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Генерал Голи Патент Лак За Усни-Бутимус од бареминерали За Жени-0. Оз Сјај За Усни

Генерал Голи Патент Лак За Усни-Бутимус од бареминерали За Жени-0. Оз Сјај За Усни

DEN 526.24
Залиха

Пристапност

Течен кармин со висок сјај кој нуди боја со целосна покриеност и завршница слична на лак со едно лизгање. Двостраниот, собран апликатор обезбедува лесна покриеност со еден слој за ултра удобно носење. Двостраниот, собран апликатор обезбедува лесна покриеност со еден слој за ултра удобно носење.

Параметри на производот

Слична стока