0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Силас 1 диа. Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

Силас 1 диа. Двојна Завеса Прачка - Сатен Никел

DEN 751.84
Залиха

Пристапност

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува две телескопски челични столбови од 66-120 инчи 3 загради и 2 финалиња. Завршно Мерење : 4-1/2 "W x 2-1/4" H x 1-1/2 " D. Проекција : предна прачка до ѕид 6,75 инчи задна прачка до ѕид 3,75 инчи. Дијаметар прачка : 1 инч.

Параметри на производот

Слична стока