0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ларс Сопствен Кромид, Крцкави, Оз

Ларс Сопствен Кромид, Крцкави, Оз

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Ларс Сопствен Крцкав Кромид се увезени закуски кои се многу разноврсни. Тие се вкусен избор кога сакате да послужите нешто посебно за семејството на празниците. Во Данска можете да ги видите како преливаат вкусни виршли или сендвичи со отворено лице. Исто така уживајте во ларс крцкави кромид на салати, печени компири, боранија тепсија, хамбургери или печени право во кромид ролни или леб. Додадете ги во омилена супа или чорба за да ја оживеете. Уживајте во овие печени каснувања без вина, бидејќи сите тие се природни, нискокалорични, холестерол и маснотии. Послужете нешто навистина уникатно и изненадувачки вкусно на различни јадења. 4 мл. Увезени. Сите природни. Овие увезени крцкави кромид се многу разноврсни. Во Данска, најверојатно ќе видите крцкав кромид како преливува вкусни виршли или сендвичи со отворено лице. Можете исто така да уживате во нив на салати, печени компири, тепсија од боранија, хамбургери или печени директно во кифлички или леб од кромид. - Ларс. Овој производ се продава по тежина не волумен. Некои решавање на содржината може да се случи за време на пратката. Посетете ја нашата целосна линија на производи. Производ На Холандија. Спакувани ВО САД.

Параметри на производот

Слична стока