0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мармонт Хил Палмера бел триптих

Мармонт Хил Палмера бел триптих

DEN 5200.00
Залиха

Пристапност

Овој палмера бел триптих е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил Палмера Бел триптих : (3) панели од 24х36. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Слична стока