0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Соџаг Бода, фт. фт. Белведер

Соџаг Бода, фт. фт. Белведер

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Поради обликот на покривот, готовите летви од дрво се прикажани и на предните и задните отвори за да се заврши дизајнот на фронтон. РАЗНОВИДНА НИЈАНСА : Два ѕида на решетката обезбедуваат визуелно привлечно решение за сенка за стил во брзо време. ИЛУСТРИРАНИ УПАТСТВА : Склопувањето е лесно со детални слики што илустрираат чекор-по-чекор инструкции. Приватноста никогаш не изгледаше толку добро!ЗАШТИТНА ОБВИВКА : Облогата Во Прав Интерпон На Акзонобел обезбедува максимална отпорност на гребење и корозија. РАЗНОВИДНА НИЈАНСА : Два ѕида на решетката обезбедуваат визуелно привлечно решение за сенка за стил во брзо време. ОТПОРЕН НА 'рѓа : алуминиумската рамка е отпорна на' рѓа, што ја прави издржлива и без одржување. ИЗДРЖЛИВ ПОКРИВ : панелите од галванизиран челик обезбедуваат максимална заштита од елементите. ИЗДРЖЛИВ ХАРДВЕР : завртките и завртките од нерѓосувачки челик обезбедуваат максимална стабилност додека спречуваат ' РЃА и ЗАШТИТНА ОБВИВКА од корозија : Облогата Во Прав Интерпон На Акзонобел обезбедува максимална отпорност на гребење и корозија. ОТПОРЕН НА 'рѓа : алуминиумската рамка е отпорна на' рѓа, што ја прави издржлива и без одржување. Бода има два завршени дрвени, алуминиумски решетки во комбинација со црна алуминиумска конструкција отпорна на ' рѓа и покрив од галванизиран челик. ИЗДРЖЛИВ ХАРДВЕР : завртките и завртките од нерѓосувачки челик обезбедуваат максимална стабилност додека спречуваат ' рѓа и корозија. Создадете го изгледот што го сакате со инсталирање на двата полни ѕида од која било страна. ИЗДРЖЛИВ ПОКРИВ : панелите од галванизиран челик обезбедуваат максимална заштита од елементите. ЗАСИЛЕНА КОНСТРУКЦИЈА : Рамката има екструдиран алуминиумски дизајн кој произведува зголемена издржливост. ИЛУСТРИРАНИ УПАТСТВА : Склопувањето е лесно со детални слики што илустрираат чекор-по-чекор инструкции.

Параметри на производот

Слична стока