0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
CanDo Digi-Fle Мулти Основни Стартер Пакет, Рамка И Зелени Копчиња, Средни

CanDo Digi-Fle Мулти Основни Стартер Пакет, Рамка И Зелени Копчиња, Средни

DEN 4319.84
Залиха

Пристапност

Вежбата За раце Digi-Flex Multi® развива изолирана сила на прстите, флексибилност и координација. Заменливите копчиња на прстите го прават Multi® навистина разноврсен вежбач. Користете го секое копче независно за вежбање прсти или компресирајте ја целата единица за целосно зајакнување на раката и подлактицата. Променете ја отпорноста за кој било прст со менување на копчето за прст. Копчињата на прстите лесно се прицврстуваат во рамката. Рамката има поместена ergономска палма. Достапни се 8 нивоа на копчиња за прсти : тен (хх-светлина), жолта (х-светлина), црвена (светлина), зелена (средна), сина (тешка), црна (х-тешка), сребрена (хх-тешка), златна (ххх-тешка). Клиника терапија со раце и комплети за домашни вежби, како и достапни поединечни компоненти. Основни Стартер Пакет-Рамка и 4 Зелени (средни) Копчиња Can Do Digi-Flex Мулти Основни Стартер Пакет, Рамка и 4 Зелени Копчиња, Средни.

Параметри на производот

Слична стока