0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Килибарно Зајдисонце Стаклен Сад Мијалник И Славина Поставени Во Нанесуваат Бронза

Килибарно Зајдисонце Стаклен Сад Мијалник И Славина Поставени Во Нанесуваат Бронза

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Излив висина : 9-во. Намачканата Бронзена завршница е ексклузивна за ВИГО и може директно да не одговара на слично именуваните завршетоци на другите производители. врските Вклучуваат цврст месинг скокачки одвод и цврст месинг монтажен прстен, и во соодветни мерења на Завршниот Мијалник : Дијаметар : 16,5-инчи. Дебелина на стакло : . Рачно изработени со можни уникатни и мали варијации на бои, така што нема два мијалници идентични цврсто калено стакло конструкција стакло Отпорно на гребење Непорозна површина спречува промена на бојата и избледување отпорна На Дамки, лесна за чистење површина полирано стакло внатрешност со текстура надворешна инсталација Над шалтер 1. стандардно отворање на одводот СЛАВИНАТА ЗА садови VG03009 RB има намачкана бронзена завршница со модерна единечна рачка, А цврстата месинг конструкција отпорна на минерали без капка обезбедува издржливост и подолг век НА ТРАЕЊЕ VIGO завршува се спротивставува на корозија и оцрнување, надминувајќи ги стандардите за издржливост на индустријата Висококвалитетниот керамички диск кертриџ обезбедува употреба без одржување Лесна инсталација на славина со една дупка притисокот на Водата тестиран за индустриски стандард 1. Стандард 1., Виго Индустри воспостави репутација дека нуди атрактивни, достапни, иновативни и издржливи производи за кујна и бања.

Параметри на производот

Слична стока