0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мини Маус Мали Девојки Слајд, Големини-11 12

Мини Маус Мали Девојки Слајд, Големини-11 12

DEN 191.68
Залиха

Пристапност

Од денови на топло време до забавни ноќи, овие кул, удобни слајд сандали од се одличен додаток на нејзините обувки со лесен, стил на лизгање и движење. Спарете ги со нејзините други омилени како маици, тенкови и шорцеви за целосен изглед од глава до пети. Исклучиво на . Мини Маус Мали Девојки Слајд, Големини 5/6-11/12.

Параметри на производот

Слична стока