0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Железен Човек Втора Кожа Костим За Ноќта На Вештерките

Машки Железен Човек Втора Кожа Костим За Ноќта На Вештерките

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Изгледа како жив суперхерој облечен Во Овој Костим За Кожа Од Железен Човек! Ова Боди Од Железен Човек го покрива носителот од глава до пети во растеглив материјал кој изгледа исто како ликот На стрипот На Марвел. Тоа?и прицврстени со заден патент и карактеристики кул оклоп детали кои ќе направат да изгледате легитимно. Овој Машки Железен Човек Вториот Костим За Кожа Вклучува Комбинезон За Истегнување На Целото Тело.

Параметри на производот

Слична стока