0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Предност Врзивно Средство Торбичка Со Пвц Џеб, 7, Црвено, - АВТ94037

Предност Врзивно Средство Торбичка Со Пвц Џеб, 7, Црвено, - АВТ94037

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Чувајте ги резервите уредни и организирани. Исчистете го пластичниот преден дел за лесно идентификување на содржината. Одговара на сите стандардни 3-прстен врзива со занитвам принудени врзивно средство дупки. Затворање на патент. Мали џебни мерки : 7 3/4 " х 4 1/4". Големи џебни мерки : 9 1/2 " х 5 1/2". Чувајте ги резервите уредни и организирани. Исчистете го пластичниот преден дел за лесно идентификување на содржината. Одговара на сите стандардни 3-прстен врзива со занитвам принудени врзивно средство дупки. Затворање на патент. Мали џебни мерки : 7 3/4 "х 4 1/4". Големи џебни мерки : 9 1/2 "х 5 1/2". Број На Модел : 94037.

Параметри на производот

Слична стока