0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Викерман 3 Белата Сјајот Топката Украс, По Торба

Викерман 3 Белата Сјајот Топката Украс, По Торба

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Викерман 3" Белата Сјајот Топката Украс. Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде трепет на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и користи дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 12 орнаменти по пакување. 3 " Бела Сјај Топката Дупчат 12/Торба.

Параметри на производот

Слична стока