0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Штрккрафт Обрач Расадник Едрилица И Отоманската, Бела Со Розова Боја

Штрккрафт Обрач Расадник Едрилица И Отоманската, Бела Со Розова Боја

DEN 2559.84
Залиха

Пристапност

Оживејте ја расадникот од соништата Со Едрилицата Со Обрач Од Штрк И Отоманската. Перничињата за обложени раце вклучуваат пригоден џеб за складирање. Неговата применета завршница е тестирана за да ги исполни или надмине важечките стандарди ЗА безбедност НА АСТМ и КПСИЈА. Достапно во : Бела Завршница со Сиви Шевронски Перници, Бела Завршница Со Сиви Перничиња, Црна Завршница Со Беж Перници, Бела Завршница Со Перничиња Од Тегет, Сива Завршница Со Сиви Перничиња За Вртење, Бела Завршница Со Сиви Перничиња, Еспресо Завршница Со Сиви Перници, Бела Завршница Со Розови Перници, Сива Завршница Со Сиви Перници, Еспресо Завршница Со Сиви Перници, Црна Боја завршете Со Светло Сиви перници, Камчеста Сива Завршница Со Светло сиви Перници, Природна Завршница Со Беж Перници, Природна Завршница Со Розови Перници, Природна Завршница Со Светло Сиви Перници, Бела Завршница Со Светло Сиви Перници И Сива Завршница Со Светло Сиви Перници. КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА : Изработена Со рамка од гумено дрво, инженерско дрво и дрвени композити; Едрилица и отомански перници тапацирани во издржлив, лесен за чистење полиестерски материјал; Потребно Е Склопување. За непречено и нежно искуство со лулање, едрилицата и отоманската карактеристика имаат затворени метални топчести лежишта. Штркоткрафт е горд добитник на ПЕЧАТОТ ЗА ОДОБРУВАЊЕ ПТПА и Наградата За Женски Избор за 2022 година за 9 Од 10 Препорачани Бебиња Вклучува удобни перници, цврста дрвена основа и затворени топчести лежишта за мазно лизгање со движење на лулка.

Параметри на производот

Слична стока