0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гима пластика се собра на кипарис Божиќ вештачки ладен празник декорација венец, 24 “

Гима пластика се собра на кипарис Божиќ вештачки ладен празник декорација венец, 24 “

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Gymax Ова е нашиот вештачки Божиќен венец од 24 инчи дизајниран за фестивал и декорација на празнични. Закачете прекрасен венец во вашиот дом за да создадете топла празничка атмосфера! Нашиот венец на Божиќ е исечен со изобилство украси, вклучувајќи борови конуси, лак, собрани бели бобинки, снегулки, сребрени топки и лисја. Без разлика каде ќе го обесувате, венецот ќе биде најмногу привлечни украси во вашата соба. Ние усвојуваме висококвалитетен ЈП како свој материјал за да го обезбедиме неговиот долг живот. Сите совети од 175 гранки не се лесни за бледнее или паѓаат од венецот. Овој венец исто така ќе биде идеален подарок за вашето семејство, пријатели или соработници. Нека е убавината и радоста на Божиќните работи со вас во текот на новата година! Gymax реален снежен венец : Нашиот божиќен венец има 175 совети за гранки, што го прави да изгледа ултра-реалистички и доживотно. Кога ќе го добиете, ве молиме запомнете да го испуштите со рака за да изгледа подобро. Попрскана со бел прав, овој полн и бујна венец ќе создаде чувство на ладен и снежен за да донесе празнична атмосфера во вашиот дом. Издржлив PE материјал : Направен од високо квалитетен PE материјал, нашиот Божиќен венец е нетоксичен, без мирис и издржлив да работи долго време. Заедно со вас ќе бидете сведоци на различни празници во наредните денови. Рамката и лисјата не се лесни за деформирање или избледени. Само чувајте го во чист кабинет и секогаш ќе изгледа ново секогаш кога ќе го користите. Дупката во задниот дел на венецот прави погодна за поставување. Карактеристики : Богатите украси го прават венецот да изгледа шармантен и привлечен. Висококвалитетен PE материјал обезбедува светла боја и долг живот. Целосните и бујни совети за гранки се реални и доживотни како вистински растенија. Боја : Зелена. Материјал : Нов ЈП. Севкупни димензии : 24 '' x 4 '' (d x h). Нето тежина : 1. 5 фунти. Број на совети : 175. Пакетот вклучува : . 1 x венец.

Параметри на производот

Слична стока