0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Пет чај од Оклок во Морге„ Канвас уметност “од Карлис Падегс

Трговска марка ликовна уметност „Пет чај од Оклок во Морге„ Канвас уметност “од Карлис Падегс

DEN 768.00
Залиха

Пристапност

Уметник : Карлис Падегссубјект : Апстракт Стил : Среден век Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арт. репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Пет чај од Оклок во мртовечката уметност„ Канвас “од Карлис Падегс.

Параметри на производот

Слична стока