0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Skeachersенски дишење лесен инфекција на инфекција на банџи удобност за удобност, ширина ширина на располагање

Skeachersенски дишење лесен инфекција на инфекција на банџи удобност за удобност, ширина ширина на располагање

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Уживајте во вашите прошетки во удобност со лесно носење со опуштено вклопување во Skechers : Dishey-Easy-Infi-knity. Оваа спортска лизгање се одликува со горниот дел од Skech-knit со предниот дел од банџи и амортизирана скај-ладнато мемориска пена. Воздухопловна меморија за меморија со пена, удобна удобност. Инженерски Skech-knit горниот со предниот дел од банџи. Флексибилна надлежна гума на влечење. Машина за перење. Опуштено вклопување.

Параметри на производот

Слична стока