0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дометик во. Веџвуд Опсег Режач

Дометик во. Веџвуд Опсег Режач

DEN 185.44
Залиха

Пристапност

Можете да купувате Авто Додатоци кои одговараат на вашиот буџет и вкус од нашата ексклузивна колекција која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Опции за секое возило. Се грижи за внатрешен и надворешен стил. Ја подобрува функционалноста и изгледот. Издржливи и сигурни производи по одлични ценикарактеристикации на рерна од веџвуд спецификации боја : Црна Димензија : 23,5 x 21,4 x 19,4 in Weight : 52,5 lbs - SKU : KSAO192524 Можете Да купувате Авто Додатоци кои одговараат на вашиот буџет и вкус од нашата ексклузивна колекција која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Опции за секое возило. Се грижи за внатрешен и надворешен стил. Ја подобрува функционалноста и изгледот. Издржливи и сигурни производи по одлични цени Карактеристики веџвуд рерна опсег режач. Спецификации Боја : Црна. Димензија : 23.5 x 21.4 x 19.4 во. Тежина : 52,5 килограми. - ШКУ : КСАО192524.

Параметри на производот

Слична стока