0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Прекрасни Живописни Природен Изглед На Кожата Отпорни На Топлина Отпорни На Топлина Влакна За Забава За Ноќта На Вештерките За Секојдневниот Живот За Играње Улоги

Прекрасни Живописни Природен Изглед На Кожата Отпорни На Топлина Отпорни На Топлина Влакна За Забава За Ноќта На Вештерките

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Удирања Виолетова Розова Кадрава Топлина Отпорна На Висока Температура Синтетичка Коса За Дневни Женски Жени Спецификација : Тип На Ставка : Вигматеријал : Синтетичка коса Со Висока Температура погодна : за забава, Ноќта на Вештерките, играње улоги или Список Со Пакети од секојдневниот живот : 1 х Прекрасни И модерни шишки жив дизајн и природна линија на коса, облечени во мека и удобна, ви покажуваат самодоверба и шарм, ќе ве направат многу убави. изработен е од температурна синтетичка коса, пријателска за кожата, свиленкаста и супер мека, природен изглед, лесна и лесна за носење, заштедува време за излегување. Погоден за глави со различни големини и форми, опремен со еластична мрежа за дишење и прилагодлив појас, може да се постави на фиксно место.

Параметри на производот

Слична стока