0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хартија ЈАЖЕ НАПРАВИ САМ Шарени Изопачени Занает Стринг Ремен Корист Подарок Завиткување Канап

Хартија ЈАЖЕ НАПРАВИ САМ Шарени Изопачени Занает Стринг Ремен Корист Подарок Завиткување Канап

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Опис r. r.Оваа ставка е плетенка јаже долга 30 метри, направена од хартија. Особено е совршен за украсување ракотворби, завиткување подароци, пакување порцелан, врзување производи итн. Измешајте костуми во боја за сите пакувања.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Хартија.р. - Големина : 3000х0, 2см.р. - и хартиените јажиња се издржливи и практични.р . - за пакување подароци, занаети, бележници, цветна уметност, свадби и многу повеќе.р. - Одлично За рачно изработени картички, цвеќиња, ознаки за подароци или какви било занаети од хартија . р. - може да се користи и како акцент во изработката на лакови со ленти за корпи, букети, подароци или лакови.р. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефект на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! и хартиените јажиња се издржливи и практични. Идеален за пакување подароци, занаети, бележник, цветна уметност, свадби и многу повеќе. Одлично за рачно изработени картички, цвеќиња, ознаки за подароци или какви било занаети од хартија. Може да се користи и како акцент во правењето лакови со ленти за корпи, букети, подароци или лакови.

Параметри на производот

Слична стока