0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Белатера Насловна 31 Единствена суета во бела завршница врвот Со Бела Карара и овален мијалник

Белатера Насловна 31 Единствена суета во бела завршница врвот Со Бела Карара и овален мијалник

DEN 4079.84
Залиха

Пристапност

Колекцијата Стора од белатера домашни карактеристики е традиционален кабинет со модерен пресврт. Таа е изградена со цврст даб врв со бреза фурнир. На сите агли, има целосен аголен блок за стабилност и дополнителна поддршка за шалтерот. Рачно се нанесува со повеќе слоеви на еколошки дамки и горниот слој за да се спречи лупење, пукање и избледување. Внатрешната завршница е конзистентна во текот и одговара на надворешната завршница. Овој кабинет нуди беспрекорен стил додека крие фантастична количина на складирање зад збир на врати. Внатрешната фиока е конструирана со англиски гулаб и мазно целосно продолжено лизгање. Привлечните рачки на вратите од 3,5 инчи го подобруваат едноставниот, но елегантен изглед на оваа суета. Оваа колекција се нуди во две конфигурации, монтирање на ѕид или самостојно, а исто така и различни завршетоци. Секој кабинет е конфигуриран да работи со нашата разновидност на работни површини или врвови со стандардна големина. Оваа суета е достапна Во : Бела,Аква сина. Овој елегантен врв за суета во бањата се одликува со Мермер Од Бела Карара од 1,3 инчи, претходно инсталиран со бел поткопан овален керамички мијалник со сертифициран купк и соодветен 4 инчи. H. backsplash за најголема убавина и функционалност. Лесно ќе одговара на многу ентериери во домот. Врвот на суетата е претходно дупчат со 3 дупки за широко распространета славина од 8 инчи и се вклопува директно на врвот на стандардниот кабинет за суета (се продава одделно). Шалтерите На Домот белатера се претходно запечатени и полирани за дополнителна заштита. Целиот вистински камен материјал има своја варијација на моделот и бојата на вените; секој врв ќе биде малку поинаков. Белатера Насловна 31 " Единствена суета во бела завршница врвот Со Бела Карара и овална мијалник.

Параметри на производот

Слична стока