0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Аморети-Еспресо Кафе занает пире® lbs-Совршен За Подготовка, Коктели И други Пијалоци, Изработени Од Вистинско Овошје, Без Конзерванси, Филтрирани, Супер Концентрир?

Аморети-Еспресо Кафе занает пире® lbs-Совршен За Подготовка, Коктели И други Пијалоци, Изработени Од Вистинско Овошје, Без Конзерванси,

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Нема конзерванси. НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : ние ги користиме само најдобрите и најсвежите состојки за да испорачаме вкусни природни вкусови во секоја порција. КОРИСТЕТЕ НИВО : Додај ?-1 пумпа на 12 фл.Amoretti® Espresso кафе занает pure® е еден од нашите популарни вкусови во производната линија и е совршен за ароматизирање на вашиот пијалак насекаде од чаша за пиво до резервоар со оптимална леснотија и нула трошење! Внесува непречено и беспрекорно без мешање и седиментација! За лесно додавање, шишињата од 750 мл доаѓаат со бесплатна контролна пумпа за делови и обезбедуваат леснотија на тестирање во едно стакло пред скалирање.

Параметри на производот

Слична стока