0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Griffin Skyview возило монтирање за медиа плеер, паметен телефон, читач на дигитален текст, таблет компјутер

Griffin Skyview возило монтирање за медиа плеер, паметен телефон, читач на дигитален текст, таблет компјутер

DEN 719.84
Залиха

Пристапност

Понекогаш најдобрата забава на летот на авионите е она што го донесовте со вас на вашиот паметен телефон. Потребна е само секунда за да го подготвите вашиот рачен за гледање на рацете додека патувате. Специјално дизајниран клип во базата на Skyview се вклопува над и во бравата на повеќето табели за табели за враќање на седиштата, а исто така работи како штанд на вашата табела за послужавник. Во секој случај, прилагодливата лулка на Skyview ги фаќа вашиот медиа плеер, паметен телефон или компактен таблет за е-читачи и го држи под најдобар агол за вашите очи. Sky View работи со многу повратни места во авиони, автобуси и возови и како самостоен штанд за гледање. Тоа е додаток што сакате да го одржите корисен, и за деца и за возрасни, секогаш кога патувате. Griffin Skyview Mount Mount for Media Player, паметен телефон, читач на дигитален текст, монтирање на таблети компјутерски возила нуди максимална ефикасност на монтирање со дополнителна употребливост. Монтажата на возилото доаѓа со 5,25 "Максимална прилагодлива ширина за ваша погодност и додадена зависност. Прилагодлива карактеристика на ширина за максимална ефикасност и погодност.

Параметри на производот

Слична стока