0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нож за склопување на Schrade Sure Lock

Нож за склопување на Schrade Sure Lock

DEN 318.08
Залиха

Пристапност

N/A Schrade Sure-Lock Dhinge Niff : Schrade Sure-Lock Dhinge нож за склопување. АУС-8 Висок јаглерод не'рѓосувачки челик, сечило за капки од не'рѓосувачки челик со копчиња за палецот и рампата на палецот. Сребрена рачка од алуминиум со црна гума инсерти. Дупка за ленти. Џебен клип.

Параметри на производот

Слична стока