0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Резервоарот На Мики Пријатели Јуниори

Резервоарот На Мики Пријатели Јуниори

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Ќе изгледате како сериозен обожавател На Дизни во оваа забавна розова мики Маус без ракави,Доналд Дак, глупава и пријателска маица со тенкови!. Помлади женски големини. 60% Памук, 40% Полиестер. Произведено Во Кина. Дизни Јуниорс Женски Пинк Мини И Мики Маица Маица Маица Л 11-13.

Параметри на производот

Слична стока