0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ралф Лорен Блу од Ралф Лорен За Жени 4. Оз Спреј За Тоалетна Вода

Ралф Лорен Блу од Ралф Лорен За Жени 4. Оз Спреј За Тоалетна Вода

DEN 551.20
Залиха

Пристапност

Ралф Лорен Блу Спреј За Тоалетна Вода, 4,2 мл, произведува меки цветови со јасна и освежувачка водна водена свежина. Започнува со врвни ноти со лотос, јасмин, крин на долината, розов божур и гарденија, и продолжува со средни ноти што содржат акорди од роза де мај, тубероза и цвет од портокал. Основата обезбедува сензуална, топла трага од сандалово дрво, мошус, ветивер од семе од амбрета и дабова мов. Мекиот цветен парфем беше воведен од дизајнерската куќа На Ралф Лорен во 2003 година. Идеален е за употреба во текот на денот. Само додадете неколку шприцеви Спреј За Тоалетна Вода ралф Лорен Блу, 4,2 мл, пред да ја напуштите куќата. Доаѓа во шише од 4,2 мл за ваша погодност. Ралф Лорен Блу Спреј За Тоалетна Вода за Жени, 4.2 мл : Ралф Лорен Син парфем за жени воведен од дизајнерската куќа На Ралф лорен во 2003 година. Освежувачки и јасен воден мирис . Врвни белешки : лотос, јасмин, крин-долина, розов божур и гарденија. Средни белешки : акорди на роуз де мај, тубероза и цвет од портокал. Основни белешки : сензуална, топла трага од сандалово дрво, мошус, ветивер од семе од амбрета и дабова мов. Идеален за дневно носење. Нето тежина : 4.2 мл.

Параметри на производот

Слична стока