0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хауард Милер 23-1 2 8-1 2 Деко Сребрен Аналоген Ѕид Монтиран Часовник-Црно

Хауард Милер 23-1 2 8-1 2 Деко Сребрен Аналоген Ѕид Монтиран Часовник-Црно

DEN 1228.80
Залиха

Пристапност

Карактеристики : овој стилски часовник има кварцно движење - што нуди точност, издржливост и намалено одржувањеоваа батерија управувано движење бара употреба на една (1) batt батерија (Батеријата Не Е Вклучена)овој 23-1/2" х 8-1/2" правоаголен, аналоген часовник, е конструиран од стакло И сребро заштитено со гаранција за производител од една (1) година, што е ефективно од датумот на купувањеспецификации : Висина : 23-1/2"ширина : 8-1/2"тежина на производот : 3.15 фунти хауард милер 625695. Деко Колекција.

Параметри на производот

Слична стока